Viimeinen kuulutus, kello käy ja nopea kannattaa olla! Marraskuussa juhlitaan seuramme 10-vuotiasta taivalta. Juhlan kunniaksi julkaistaan historiikkina kuvateos, joka kattaa vuodet 2009-2019. Nyt on viimeinen mahdollisuus saada jälkensä ikuistettua seuran kirjaan. Varaa paikkasi pikaisesti ja ole juhlistamassa seuraamme, jätä jälkesi kirjaamme tuleville sukupolville. 

Asialla on jo kiire, onnittelutervehdykset tulisi olla perillä jo tämän viikon perjantaina. Ohjeet esitteessä. Nyt kaikki mukaan, teos jää elämään ja yrityksesi tukee SSU:n nuorisotoimintaa.

Tarjoamme SSU:n toimijoille ja ystäville mahdollisuuden saada nimi/nimet (1-2) juhlakirjaan + juhlakirjan 30 eurolla. Tämä kannattaa hyödyntää ehdottomasti ja saada nimensä elämään tukijana kirjan mukana. Takaraja myös tässä asiassa perjantai 27.9.