Sisuviestit 25.8.2019 Seinäjoella klo 12 alkaen

Joukkueen ohjeet:

* Paikalle vähintään tunti ennen omaa juoksua (alustava aikataulu TÄÄLLÄ>>)

* SSU:n kokoontumispaikka on katsomossa seuran lippujen alla. Ilmoittaudu siellä! Sieltä saat numerolaput ja ohjeet lämmittelystä ym.

* Mukaan lenkkarit, piikkarit(jos on), SSU:n kilpailuasu (jos löytyy, omatkin urheiluvaatteet tai 9-11-vuotiailla urheilukoulupaita käy hyvin; jos haluat urheilukoulupaidan niin ilmoita Katrille), lämmintä vaatetta ja sadeasu

* Joukkueen huoltajat katsovat että oma porukka on ajoissa paikalla, verryttelemässä ja lähtöpaikalla

Jos sairastut tms, ilmoita siitä Katrille mahdollisimman pian! (044 240 2903)

Kilpailuohjeisiin tästä

Joukkue / huoltajat

T/P9 8x40m (juoksujärjestyksessä)

1: Sara Vakkila, Eino Kivimäki, Viivi Mäntymäki, Leo Eteläaho, Emmi Ahvenlampi, Seemi Syri, Eimi Koivuluoma, Miko Alho /Janne Mäntymäki, Katja Vakkila

2: Lilja Metsäranta, Reko Asp, Iida Jokipii, Aapo Sumuvuori, Sini Lappalainen, Rasmus Näsi, Neea Koivisto, Niilo Isoniemi / Katri Palomäki

3: Venla Rahikainen, Saranna Kärki, Kerttu Kivimäki, Juulia Ojaniemi, Oona Muhonen, Leevi Koivisto, Sofia Koski, Jero Kasari /Päivi Koski, Johanna Ojaniemi

T9 4x400m (juoksujärjestyksessä)
1: Emmi Ahvenlampi, Lilja Metsäranta, Viivi Mäntymäki, Sini Lappalainen /
Katri Palomäki
2: Neea Koivisto, Sofia Koski, Sara Vakkila, Oona Muhonen 
/ Päivi Koski
3: Saranna Kärki, Juulia Ojaniemi, Siiri Mustalahti, Iida Jokipii /
Pasi Kärki

P9 4x400m (juoksujärjestyksessä)

1: Rasmus Näsi, Eino Kivimäki, Jero Kasari, Miko Alho /Katri Palomäki
2: Aapo Sumuvuori, Max Haapamäki, Reko Asp, Niilo Isoniemi /
Miia Itäsalmi

T11 4x50m (juoksujärjestyksessä)
1: Neea Rautiainen, Matilda Koivisto, Anna-Julia Haapamatti, Mirella Kärki / Päivi Koivisto
2: Selma Syri, Vivian Helin, Aliisa Riippi, Anni Hietamäki / Veikko Latva-Somppi

T11 4x600m (juoksujärjestyksessä)
1: Vivian Helin, Mirella Kärki, Helmi-Sofia Kulmala, Aliisa Riippi /Anne Mattila-Riippi
2: Anni Hietamäki, Helmi Jaskari, Anna-Julia Haapamatti, Selma Syri / Petra Syri

P11 4x50m (juoksujärjestyksessä)
1: Tero Laitila, Tuomas Lähdemäki, Helmeri Lonkainen, Mikko Hurrila /Katri Palomäki
2: Oliver Eteläaho, Veikko Kiviniemi, Juuso Koski, Eetu Muhonen / Päivi Koski
3: Lenni Tuomi, Joni Alho, Juho Suominen, Eero Ojala / Anna Myllymäki

4x600m (juoksujärjestyksessä)
1: Juuso Koski, Tero Laitila, Mikko Hurrila, Eetu Muhonen /Katri Palomäki
2: Helmeri Lonkainen, Tuomas Lähdemäki, Juho Suominen, Eero Ojala, / Veikko Latva-Somppi

4x100m/Anu Rantanen
Anni Rantanen, Amelie Koivuluoma, Kaisa Lähdemäki, Joanna Kangas

4x600m
Anni Rantanen, Amelie Koivuluoma, Kaisa Lähdemäki, Sorella Kärki

P13 4x60m aj /Jussi Takala 
Lauri Takala, Joni Haapamäki, Oliver Metsälä, Aleksi Hauhia

4x100m (juoksujärjestyksessä)
Matias Keltto, Oliver Metsälä, Joni Haapamäki, Lauri Takala

4x600m
Lauri Takala, Joni Haapamäki, Oliver Metsälä, Aleksi Hauhia

T15 4x80m aj /Helinä Koivumäki, Ari Vekola 
Fanny Ojala, Jenna Ojaniemi, Kaisa Tuovinen, Veera Sumuvuori 

4x100m (juoksujärjestyksessä)
1: Sara Takala, Kiia Perttula, Milana Vuorinen, Anni Mäenpää
2: Kaisa Tuovinen, Jenna Ojaniemi, Sanni Yli-Kiikka, Fanny Ojala

4x800m (juoksujärjetyksessä)
1: Kristiina Kunnari, Minea Näsi, Sini Hietamäki, Saana Lappalainen
2: Jenna Ojaniemi, Milana Vuorinen, Anni Mäenpää, Veera Sumuvuori